Benut het potentieel van compacte en aanpasbare elektronische ontwerpen met de flexibele PCB-oplossingen van UnityPCB.

| Specificaties | Waarde |
|---|---|
| Lagen | Tot 18 lagen |
| Board Dikte | 0.8-5.0mm |
| Koperdikte | 0.5 oz/ft² tot 3 oz/ft² |
| Diëlektrische constante (Er) | 2.9 tot 4.3 (bij 1 MHz) |
| Dissipatiefactor (Tan δ) | 0.02 (bij 1 MHz) |
| Maximale bedrijfstemperatuur | Tot 150 °C (302 °F) |
| Glasovergangstemperatuur (Tg) | 130 ° C tot 180 ° C |
| Thermische uitzettingscoëfficiënt (CTE) | 12 - 16 ppm/°C (langs X- en Y-as) 60 - 70 ppm/°C (langs Z-as) |
| Buig radius | 1 15 tot mm |
| Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Oppervlakteafwerkingen | HASL, ENIG, OSP en anderen |
| Technische Specificaties | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
Als toonaangevende fabrikant van flexibele printplaten bieden wij hoogwaardige PCB-fabricagediensten aan, die zijn afgestemd op de uiteenlopende behoeften van onze klanten.

Aangepast Ontwerp
en Prototyping
Onze technici stemmen flexibele PCB-ontwerpen af op uw vereisten en bieden u efficiënte prototypingoplossingen.

Geavanceerd
Productie
Wij produceren enkellaags tot meerlaags flexibele PCB's met behulp van de modernste technologie om een hoge nauwkeurigheid en herhaalbaarheid te garanderen.

Kwaliteit
Kwaliteit:
Alle te verkopen printplaten worden getest op AOI, röntgenstraling en elektrische tests voordat ze aan onze klanten worden geleverd.

Technisch
Support
Ons ondersteuningsteam is erop gericht om aan uw behoeften te voldoen, vanaf het begin van uw samenwerking met ons tot na het voltooien van uw bestelling.





De 12,400㎡ grote faciliteit van UnityPCB omvat een 2,600㎡ cleanroom, 5 SMT-lijnen en 3 DIP-productielijnen. Uitgerust met precisieboormachines, platingsystemen en etsopstellingen voor exacte circuitpatronen, evenals reflow-soldeermachines en golfsoldeersystemen. Onze ultramoderne röntgen- en AOI-machines zorgen voor de hoogwaardige PCB-productie.






Een flexibele printplaat is een geavanceerde printplaat die bestaat uit een flexibel substraat als basismateriaal, in plaats van het stijve materiaal van conventionele printplaten.
Flexibele printplaten kunnen worden vervaardigd met behulp van polyimide- of polyesterfilms als de diëlektrische substraatlaag met koper als de geleidende laag. Deze materialen worden gekenmerkt door hoge flexibiliteit, duurzaamheid en hoge thermische stabiliteit.
Dankzij hun kleinere formaat en gewicht helpen deze circuits de grootte en het gewicht van een toepassing te verkleinen. Ze zijn betrouwbaarder in toepassingen met trillingen en ze kunnen in vrijwel elke vorm worden gebogen om ze geschikt te maken voor een specifieke toepassing.
Flex PCB's vereisen complexere productieprocessen, die meer tijd en geld kosten. Bovendien hebben ze een lagere componentdichtheid en verminderde mechanische stabiliteit, evenals een hogere kwetsbaarheid voor schade door de omgeving.
Het belangrijkste verschil tussen flexibele en rigide PCB's is het gebruikte substraatmateriaal. Over het algemeen gebruiken flexibele PCB's polyimide als substraat, dat kan buigen en vouwen om in verschillende vormen te passen, terwijl rigide PCB's vaste materialen gebruiken zoals FR-4 die een vaste structuur behouden.
Ja, flexibele PCB's zijn duurder omdat er speciale materialen, complexe productieprocessen en geavanceerde techniek nodig zijn om het ontwerp te ontwikkelen en te fabriceren.
Bij het ontwerpen van flexibele printplaten moeten we rekening houden met veel factoren, waaronder: buigradius, complexiteit van de lagen, werkomgeving, plaatsing van componenten, thermisch beheer, compatibiliteit van connectoren en verwachte mechanische beweging.
Ja, flexibele printplaten die zijn gemaakt van polymeermateriaal dat bestand is tegen hoge temperaturen, zoals polyimide, kunnen worden gebruikt bij temperaturen tot 150 °C of zelfs hoger. Daarom zijn deze flexibele printplaten geschikt voor gebruik bij hoge temperaturen.
Flexibele PCB's bij UnityPCB moeten adequaat worden getest, bijvoorbeeld door middel van geautomatiseerde optische inspectie (AOI), röntgeninspectie, elektrische testen, enzovoort.
Om een offerte te krijgen, dient u uw ontwerpbestanden (Gerber-bestanden), specificaties (zoals bordformaat, materiaal, aantal lagen), hoeveelheid en eventuele speciale vereisten aan ons te verstrekken. UnityPCB biedt een eenvoudig online offerteaanvraagformulier, vul het in en ons verkoopteam zal snel contact met u opnemen.
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op