De aluminium PCB-fabricagedienst van UnityPCB biedt hoogwaardige, op maat gemaakte oplossingen met uitstekend thermisch beheer en duurzaamheid.

Een aluminium printed circuit board (PCB) is een van de subtypes van MCPCB, waarbij het basismateriaal aluminium is. Deze PCB's worden specifiek gebruikt in apparaten die een hoge thermische geleiding of warmteafvoer vereisen. Hier zijn enkele belangrijke kenmerken:
| Specificaties | Waarde |
|---|---|
| Basis materiaal | Aluminium |
| Aantal lagen | Tot 18 lagen |
| Plaatdikte | 0.8 - 5.0 mm |
| Min. bordformaat | 10 * 10mm |
| Max. bordgrootte | 570 * 1200mm |
| PCB-maattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min. mechanische boor | 0.1 mm |
| Min. Regelafstand | 4 miljoen - 7 miljoen |
| Warmtegeleiding | 1.0~3.0W/m·k |
| Koper gewicht | 0.5-5 oz |
| Oppervlakteafwerkingen | HASL, ENIG, OSP en anderen |
| Technische Specificaties | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
Als toonaangevende leverancier van aluminium PCB's leveren wij hoogwaardige en gespecialiseerde PCB-fabricagediensten die aansluiten bij de eisen van onze klanten.

Aangepast Ontwerp
en Prototyping
Onze ingenieurs stemmen aluminium PCB-ontwerpen af op uw wensen en bieden u efficiënte prototypingoplossingen.

Geavanceerd
Productie
Wij produceren enkellaags tot meerlaags aluminium PCB's met behulp van de modernste technologie om een hoge nauwkeurigheid en herhaalbaarheid te garanderen.

Kwaliteit
Kwaliteit:
Alle te verkopen printplaten worden getest op AOI, röntgenstraling en elektrische tests voordat ze aan onze klanten worden geleverd.

Technisch
Support
Ons ondersteuningsteam is erop gericht om aan uw behoeften te voldoen, vanaf het begin van uw samenwerking met ons tot na het voltooien van uw bestelling.





De 12,400㎡ grote faciliteit van UnityPCB omvat een 2,600㎡ cleanroom, 5 SMT-lijnen en 3 DIP-productielijnen. Uitgerust met precisieboormachines, platingsystemen en etsopstellingen voor exacte circuitpatronen, evenals reflow-soldeermachines en golfsoldeersystemen. Onze ultramoderne röntgen- en AOI-machines zorgen voor de hoogwaardige PCB-productie.






Aluminium printplaten zijn PCB's waarvan het basismateriaal aluminium is in plaats van de meer gangbare FR-4 glas-epoxy-epoxymaterialen.
Ja, ze zijn duurder in vergelijking met standaard FR-4 PCB's vanwege de kosten van het basismateriaal.
Wat betreft kwaliteitscontrole voert UnityPCB elektrische testen, geautomatiseerde optische inspecties, röntgeninspecties en visuele inspecties uit.
Ja, onze aluminium printplaten zijn milieuvriendelijk. Ze bevatten geen van de beperkte stoffen zoals vastgelegd in de RoHS-regelgeving.
Ja, UnityPCB biedt prototypediensten aan de klant om ervoor te zorgen dat onze producten aan hun eisen voldoen voordat de grootschalige productie begint.
Normaal gesproken bedraagt de levertijd voor aluminium PCB's 7-10 werkdagen voor normale bestellingen. De levertijd van de bestellingen is echter afhankelijk van de complexiteit ervan en het aantal geplaatste bestellingen.
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op