Verbeter uw PCB-ontwerpen met onze geavanceerde PCB Via Technologies

PCB-via's spelen een cruciale rol bij het mogelijk maken van verbindingen met hoge dichtheid en het faciliteren van efficiënte signaaloverdracht. Bij UnityPCB gebruiken we de nieuwste via-technologieën en -efficiëntie om geweldige prestaties te creëren. Onze mogelijkheden omvatten doorlopende, blinde, begraven en microvia-ontwerpen waarmee productontwerpers kunnen werken met gecompliceerde oplossingen en veeleisende specificaties.
Through-hole vias doorkruisen het hele bord, wat extra mechanische stabiliteit en geleiding toevoegt. Ze zijn stevig en vertonen een goede mechanische sterkte en elektrische connectiviteit, en zijn het beste voor componenten die stevig verankerd moeten worden.
De blinde via's verbinden de buitenste laag met een interne laag of meer zonder door het hele bord te gaan. Om deze reden maken ze complexere en dichtere tracks op meerlaagse PCB's mogelijk.
Begraven via's verbinden binnenlagen zonder de buitenoppervlakken van de PCB te bereiken. Deze via's zijn niet blootgesteld aan de buitenkant en maken complexere gelaagdheid en signaalinterconnectie in meerlaagse PCB's mogelijk om ruimte en signaalpadgebruik verder te verbeteren.
Microvia's zijn doorgaans via's in HDI PCB's die erg klein zijn, met diameters kleiner dan 0.15 mm. Ze worden gebruikt om aangrenzende lagen te verbinden en kunnen worden gestapeld of gestaffeld voor een nog grotere interconnectdichtheid.

| Boortechnologieën | mechanisch boren, laserboren, plasmaboren |
| Geboorde gatgrootte | 0.15mm - 6.30mm |
| Tolerantie van de boorgatgrootte | + 0.13 / -0.08 mm |
| PCB doorlopende gatdiameter | 0.15mm-2.5mm |
| PCB doorlopende gatdiametertolerantie | 0.08-03mm |
| Min. koperdikte voor via | 25um |
| Minimale via-tot-via-afstand | 0.2mm |
| Via vullingstypen | Zowel geleidend als niet-geleidend via vulling |
| Geavanceerd via technologieën | Gestapelde via's, gestaffelde via's, via-in-pad |
| Via backdrilling-mogelijkheden | Ja |
UnityPCB maakt gebruik van laser- en nauwkeurige mechanische boorprocessen en maakt gebruik van geavanceerde machines om via's met hoge nauwkeurigheid, nauwe toleranties en consistente kwaliteit te garanderen.
Onze technici kunnen uw ontwerp beoordelen en suggesties doen om de prestaties van uw printplaten te optimaliseren en te verbeteren.
Wij leveren maatwerkoplossingen die aansluiten op uw specifieke eisen met betrekking tot het ontwerp en de prestaties van het circuit.
Bij UnityPCB maken we gebruik van geautomatiseerde optische inspectie (AOI), röntgeninspectie en uitgebreide elektrische tests om ervoor te zorgen dat elke via voldoet aan onze strenge normen.
Ze geleiden door gaten die ervoor zorgen dat signaal en stroom van de ene laag van dit bord naar de andere kunnen gaan. Ze zijn onmisbaar bij het bieden van ontwerpoplossingen voor het bereiken van dichte onderlinge verbindingen in de meeste moderne elektronische apparaten.
Bij UnityPCB bieden we een aantal verschillende via-opties, waaronder doorlopend gat, blind, begraven en microvia's.
Circuit board vias worden meestal gemaakt door middel van boortechnieken, waaronder mechanische boortechnieken en laserboren. De vias worden vervolgens geleidend geplateerd met materialen zoals koper om de geleidende vaten voor de elektrische verbindingen te leveren.
De engineers van UnityPCB kunnen de meest geschikte strategieën voor lay-outstructuren aanbevelen die de functionaliteit van het bord en de signaalkwaliteit verbeteren.
De via's op de printed circuit boards kunnen signaaldiscontinuïteiten en capacitieve belasting veroorzaken, wat problemen oplevert voor de signaalintegriteit, met name bij hogere frequenties. Daarom is een optimaal via-ontwerp cruciaal.
Er zijn verschillende aspecten waarmee rekening moet worden gehouden bij het ontwerpen van PCB-via's, zoals de beeldverhouding van de via's, de lengte van de via-stub, de speling tussen de via's, de speling tussen de via's en het vlak, enzovoort.
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op