Verleg de grenzen van high-density interconnect-technologie met de geavanceerde HDI-PCB's van UnityPCB.

Wij bieden de beste HDI PCB-services bij UnityPCB, en produceren superieure high-density interconnect-circuitboards die geschikt zijn voor ingewikkelde elektronische toepassingen. Hun kenmerken omvatten:
| Specificaties | Waarde |
|---|---|
| Lagen | Tot 18 lagen |
| Board Dikte | 0.8- 5.0 mm |
| Min. bordformaat | 10 * 10mm |
| Max. bordgrootte | 570 * 1200mm |
| PCB-maattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min. mechanische boor | 0.1 mm |
| Min. Regelafstand | 4 miljoen - 7 miljoen |
| Impedantiecontrole | Ja |
| Koper gewicht | 0.5-5 oz |
| Oppervlakteafwerkingen | HASL, ENIG, OSP en anderen |
| Technische Specificaties | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
Als een van de beste HDI PCB-fabrikanten bieden wij gekwalificeerde en op maat gemaakte PCB-productiediensten om aan de behoeften van klanten te voldoen.

Aangepast Ontwerp
en Prototyping
Onze ingenieurs stemmen HDI PCB-ontwerpen af op uw vereisten en bieden u efficiënte prototypingoplossingen.

Geavanceerd
Productie
Wij produceren enkellaags tot meerlaags HDI-PCB's met behulp van de modernste technologie om een hoge nauwkeurigheid en herhaalbaarheid te garanderen.

Kwaliteit
Kwaliteit:
Alle te verkopen printplaten worden getest op AOI, röntgenstraling en elektrische tests voordat ze aan onze klanten worden geleverd.

Technisch
Support
Ons ondersteuningsteam is erop gericht om aan uw behoeften te voldoen, vanaf het begin van uw samenwerking met ons tot na het voltooien van uw bestelling.





De 12,400㎡ grote faciliteit van UnityPCB omvat een 2,600㎡ cleanroom, 5 SMT-lijnen en 3 DIP-productielijnen. Uitgerust met precisieboormachines, platingsystemen en etsopstellingen voor exacte circuitpatronen, evenals reflow-soldeermachines en golfsoldeersystemen. Onze ultramoderne röntgen- en AOI-machines zorgen voor de hoogwaardige PCB-productie.






HDI (High Density Interconnect) PCB's zijn printplaten met een hoge dichtheid aan onderlinge verbindingen, waardoor de printplaat klein is en toch veel functies biedt.
Geavanceerde high density interconnect PCB's maken gebruik van speciale laminaten zoals LCP, ABF, RCC en diëlektrische materialen met een laag verlies, omdat deze een hoge dichtheid en hoge prestaties bieden.
Microvia's zijn kleine blinde via-gaten die gebruikt kunnen worden om verticale verbindingen met een hoge dichtheid tussen de lagen te maken en de prestaties van het circuit in kleine oppervlaktegebieden te verbeteren.
Uitdagingen bij de productie van micro-apparaten zijn onder meer de mogelijkheid om micro-eigenschappen te beheersen, de aard van het productieproces waarbij geavanceerde methoden zoals laserboren en plasma-etsen worden gebruikt, materiaal- en procescontrole en enkele speciale ontwerpregels.
Ja, UnityPCB Company kan interconnect-PCB's met een hoge dichtheid produceren met maximaal 18 lagen.
Absoluut. Bij UnityPCB bieden we uitgebreide ontwerpbeoordeling en DFM (Design for Manufacturing)-services om ervoor te zorgen dat uw HDI-printplaten geoptimaliseerd zijn voor maakbaarheid.
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op