UnityPCB levert nauwkeurige en betrouwbare PCB-assemblageservices, wat ongeëvenaarde prestaties voor onze klanten garandeert. Met geavanceerde faciliteiten en expertise in SMT, through-hole-technologie en gemengde technologie, verwerken we complexe assemblages met de grootste nauwkeurigheid. Of het nu gaat om prototyping of grootschalige productie, UnityPCB garandeert hoogwaardige resultaten bij elk project. Bekijk onze gedetailleerde PCB-assemblagemogelijkheden in de onderstaande tabel:
| Kenmerken | Mogelijkheden |
|---|---|
| Montage opties | SMT, THT, hybride van beide |
| PCB formaat | 50*50mm--650*370mm |
| Plaatdikte | 0.40 - 6.0mm |
| Board vorm | Rechthoekige, ronde en andere onregelmatige vormen |
| Bordtype | Stijve, flexibele printplaten, meerlaagse printplaten |
| Componenten inkoop | Volledig en gedeeltelijk turnkey, geconsigneerd/gekit |
| Componentgrootte: | Zo klein als 0201,0402 voor passieve component |
| Pakkettypes | BGA, uBGA. QFN, QFP, Flip-chip, PLCC, Pakket op pakket... |
| Pin pitch | ≥0.30mm |
| Montage nauwkeurigheid | ± 35um |
| SMT-assemblagecapaciteit | Tot 2 miljoen stuks/maand |
| DIP-productiecapaciteit | 3600K componenten/maand |
| Soldeer soorten | Loodhoudende en loodvrije montage |
| stencils | Nanocoating, lasergesneden roestvrij staal |
| Reparatie & herwerken | Vervanging Ball Grid Array, IR-bewerking |
| Levertijd | 1-3 dagen voor prototyping, 7-15 dagen voor massaproductie |
| Testmethoden | Visuele inspectie, AOI-testen, röntgeninspectie, in-circuittest, functionele test |
| Certificering | ISO9001, ISO13485, IPC610, UL |
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op