Productomschrijving*
Onze hoogwaardige, op maat gemaakte LED-printplaten zijn ontworpen om lage temperaturen te behouden, heldere verlichting te leveren en een lange levensduur te garanderen. Gemonteerd op aluminium, koperen of FR4-voeten, kunnen ze voor diverse toepassingen worden gebruikt, van verlichting tot displays. Wij bieden volledige maatwerkmogelijkheden, waarbij u zelf de afmetingen, LED-layouts en oppervlakteafwerkingen kunt kiezen. Wij garanderen dat onze OEM/ODM-producten snel worden geproduceerd, RoHS-conform en betrouwbaar zijn.
Verzending
Verzendkosten en levertijden moeten in overleg worden besproken. Neem contact met ons op voor een gedetailleerde offerte.
Betalingen en beveiliging
Uw betaling wordt verwerkt via een beveiligd systeem. Wij bewaren uw creditcardgegevens niet en hebben er geen toegang toe.
Gemakkelijk retourneren en terugbetalen
Als uw bestelling ontbreekt of defect is geleverd, kunt u een terugbetaling aanvragen. Ons supportteam reageert binnen 24 uur.
| Laag telt | 1-18 lagen beschikbaar |
| Basis materiaal | Aluminium, koper, FR4, keramiek |
| Borddikte | 1.0 mm |
| Maximale PCB-grootte | 570 * 1200mm |
| Ondersteunde LED-typen | SMD 2835, 3528, 5050, COB LED's |
| PCB-formaattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min.gatgrootte | 0.1mm |
| Min.Lijnbreedte | 4mil |
| Kopergewicht2 | 2oz |
| Oppervlaktebehandeling | ENIG, HASL, OSP zijn optioneel |
| Certificaat | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
hoogwaardige aangepaste LED-PCB
| 5 ster | 0% | |
| 4 ster | 0% | |
| 3 ster | 0% | |
| 2 ster | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Sorry, geen beoordelingen komen overeen met uw huidige selecties
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op