Productomschrijving*
De premium zwarte ultradunne FR4-printplaat is duurzaam, goed geïsoleerd en heeft een stijlvolle zwarte look. De geringe dikte van 0.3 mm zorgt ervoor dat ze perfect passen in kleine en lichte elektronische apparaten. Dankzij onze groothandelsprijzen, snelle levering en hoge kwaliteitsnormen zijn wij de voorkeursleverancier van ruimtebesparende en efficiënte FR4-printplaten.
Verzending
Verzendkosten en levertijden moeten in overleg worden besproken. Neem contact met ons op voor een gedetailleerde offerte.
Betalingen en beveiliging
Uw betaling wordt verwerkt via een beveiligd systeem. Wij bewaren uw creditcardgegevens niet en hebben er geen toegang toe.
Gemakkelijk retourneren en terugbetalen
Als uw bestelling ontbreekt of defect is geleverd, kunt u een terugbetaling aanvragen. Ons supportteam reageert binnen 24 uur.
| Laag telt | 1-18-lagen |
| Basis materiaal | FR-4 |
| Borddikte | 0.3mm |
| Maximale PCB-grootte | 570 * 1200mm |
| Minimale PCB-grootte | 10 * 10mm |
| PCB-formaattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min.gatgrootte | 0.1mm |
| Min.Lijnbreedte | 4mil |
| Koper Gewicht | 2oz |
| Soldeermaskerkleur | Zwart |
| Oppervlaktebehandeling | ENIG, HASL, OSP zijn beschikbaar |
| Certificaat | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
zwarte ultradunne fr4-printplaat groothandel
| 5 ster | 0% | |
| 4 ster | 0% | |
| 3 ster | 0% | |
| 2 ster | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Sorry, geen beoordelingen komen overeen met uw huidige selecties
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op