Productomschrijving*
Onze geavanceerde dikke HDI-printplaten leveren uitzonderlijke prestaties dankzij een geoptimaliseerde koperlaagconstructie en geavanceerde verbindingsfuncties, waaronder blinde en begraven via's. Ze staan bekend om hun uitstekende thermische geleidbaarheid, elektrische geleidbaarheid en hoge ruimte-efficiëntie.
Met een maximale dikte van 5.0 mm zijn onze producten uitermate geschikt voor toepassingen in vermogenselektronica, auto's en diverse industriële controllers.
Verzending
Verzendkosten en levertijden moeten in overleg worden besproken. Neem contact met ons op voor een gedetailleerde offerte.
Betalingen en beveiliging
Uw betaling wordt verwerkt via een beveiligd systeem. Wij bewaren uw creditcardgegevens niet en hebben er geen toegang toe.
Gemakkelijk retourneren en terugbetalen
Als uw bestelling ontbreekt of defect is geleverd, kunt u een terugbetaling aanvragen. Ons supportteam reageert binnen 24 uur.
| Laag telt | 1-18-lagen |
| Basis materiaal | Hoge-Tg FR4, Rogers, Teflon (PTFE) |
| Borddikte | Tot 5.0mm |
| Maximale PCB-grootte | 570 * 1200mm |
| Minimale PCB-grootte | 10 * 10mm |
| PCB-formaattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min.gatgrootte | 0.1mm |
| Min.Lijnbreedte | 4mil |
| Koper Gewicht | 0.5-5 oz |
| Oppervlaktebehandeling | ENIG, HASL, OSP zijn beschikbaar |
| Certificaat | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
geavanceerde dikke hdi-printplaat
| 5 ster | 0% | |
| 4 ster | 0% | |
| 3 ster | 0% | |
| 2 ster | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Sorry, geen beoordelingen komen overeen met uw huidige selecties
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op