Productomschrijving*
Deze 94V0 meerlaagse printplaat combineert meerlaagse functionaliteit met vlamvertragende materialen, waardoor hij bestand is tegen hoge temperaturen en uitstekende elektrische prestaties levert. Perfect voor toepassingen in de automobielindustrie, de zware industrie en energiebeheersystemen. Dankzij onze geavanceerde technieken behouden we van begin tot eind dezelfde eigenschappen in de diëlektrische laag, zodat onze producten soepel werken en onder alle druk stevig blijven.
Verzending
Verzendkosten en levertijden moeten in overleg worden besproken. Neem contact met ons op voor een gedetailleerde offerte.
Betalingen en beveiliging
Uw betaling wordt verwerkt via een beveiligd systeem. Wij bewaren uw creditcardgegevens niet en hebben er geen toegang toe.
Gemakkelijk retourneren en terugbetalen
Als uw bestelling ontbreekt of defect is geleverd, kunt u een terugbetaling aanvragen. Ons supportteam reageert binnen 24 uur.
| Laag telt | Tot 18 lagen |
| Basis materiaal | 94V-0 FR4 |
| Borddikte | 0.8-5.0 mm |
| Maximale PCB-grootte | 570 * 850mm |
| PCB-formaattolerantie | ± 0.2-0.3mm |
| Min.gatgrootte | 0.1mm |
| Min.Lijnbreedte | 4mil |
| Kopergewicht2 | 2oz |
| Oppervlaktebehandeling | ENIG, HASL, OSP zijn optioneel |
| Certificaat | UL, IPC-6012, RoHS, ISO 9001, ISO14001 |
94v0 meerlaagse printplaat
| 5 ster | 0% | |
| 4 ster | 0% | |
| 3 ster | 0% | |
| 2 ster | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Sorry, geen beoordelingen komen overeen met uw huidige selecties
Producten
Services
Contact
Betaalmethoden:
Delivery Services
Geverifieërd door
Link ons op